نسخه آزمایشی
۱۰۳ بازدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سلیمان عباسی معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیر شورا این دانشگاه و سایر اعضا، چهل و هشتمین نشست شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: این نشست با اعلام ۶ دستور، کار خود را آغاز کرد. گزارش کامل از نحوه برگزاری هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت به میزبانی واحد استانی گلستان، طرح راه اندازی و توسعه زیرساخت آموزش مجازی قرآن و نماز (اپلیکیشن قرآنی)، طرح همایش ۳۰۰۰۰ نفره قرآنی شمس الشموس یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی، دستورالعمل انتخاب دانشجوی نمونه مهارتی، انتخاب میزبانی جشنواره های فرهنگی در سال ۱۴۰۰ و گزارش مقام آوران این دانشگاه در نهمین جشنواره ملی رویش، عناوین دستورهای این جلسه بود که توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بعد از ارائه گزارش برگزاری هشتمین دوره جشنواره حرکت، دکتر محمدحسین امید ضمن تمجید از واحد استانی گلستان در برگزاری مطلوب جشنواره به ویژه مراسم اختتامیه، از همکاران آن واحد استانی تقدیر به عمل آورد.

وی ضمن استقبال از طرح راه اندازی و توسعه زیرساخت آموزش مجازی قرآن و نماز (اپلیکیشن قرآنی) بر آمادگی این دانشگاه برای حضور دانشجویان در همایش ۳۰۰۰۰ نفری قرآنی شمس و الشموس تاکید کرد.

در پایان دبیر این شورا با اعلام تصویب اصلاحات دستورالعمل انتخاب دانشجوی نمونه، اظهار کرد: در این جلسه میزبانی واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای هفت جشنواره فرهنگی در سال ۱۴۰۰، مشخص و مقرر شد که زیرساخت های لازم برای ایجاد دبیرخانه های دائمی جشنواره ها فراهم شود. بر این اساس به ترتیب استانهای بوشهر، البرز، مرکزی، کرمانشاه، زنجان، آذربایجان شرقی و اصفهان به عنوان میزبانان جشنواره های حرکت، دانشگاه سبز، المپیاد مهارتی، ایثار، رویش، نشریات و فضای مجازی و مسابقات مناظره دانشجویی انتخاب شدند.

بالا