نسخه آزمایشی
۸۰۱ بازدید

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، دکتر محمدعلی اخوان بهابادی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ۲۹ خرداد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان با کارشناسان بخش‌های مختلف این مرکز گفتگو و در جریان آخرین وضعیت این مرکز دانشگاهی قرار گرفت.

وی سپس در نشستی مشترک با رییس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی به عنوان یکی از موفق‌ترین موسسه‌های علمی نام برد و گفت: مراکز این موسسه در استان‌های مختلف توانسته‌اند به بهترین شکل در راه ماموریت‌های انجام شده گام بردارند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تلاش برای تعریف رشته‌های جدید در مراکز علمی کاربردی بر اساس مسیر شغلی آینده دانشجویان و فراگیران خبر داد و تصریح کرد: پذیرش دانشجو در رشته‌های متناسب با وضعیت استان‌ها در مراکز علمی کاربردی دنبال می‌شود.

سید غلامرضا حسینی رییس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام نیز در این نشست با ارایه گزارشی از وضعیت مرکز علمی کاربردی این واحد، گفت: جهاددانشگاهی زنجیره‌ای از دانش در سراسر کشور تولید کرده و این نهاد می‌تواند از تمام ظرفیت‌های ملی برای رونق مهارت‌آموزی در استان بهره بگیرد.

وی برگزاری دوره‌هایی مانند صندلی تجربه و استارت‌آپ‌ها، ارتباط منسجم با پارک علم و فناوری، برنامه‌ریزی مدون برای درگیر کردن دانشجویان با پروژه‌های کاربردی و تیم‌سازی و شبکه‌سازی در دانشجویان را از برنامه‌های جهاددانشگاهی برای مرکز علمی کاربردی در آینده نزدیک عنوان کرد.

 

بالا