نسخه آزمایشی
۳۵۱ بازدید

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت دانشگاه علمی کاربردی، از علی قائدیان، جهادگر دانشگاهی فارس که در حوادث آبانماه مصدوم شده بود، قدردانی و تجلیل شد.

پنجشنبه ۱۷ بهمن و در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره دانشجویی برکت دانشگاه علمی کاربردی کشور، با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور، رئیس مرکز آموزش جامع علمی و کاربردی جهاددانشگاهی و رئیس جهاددانشگاهی فارس، از علی قائدیان، جهادگر جانباز جهاددانشگاهی فارس تجلیل شد.

علی قائدیان در حوادث آبانماه و حین حمله اغتشاشگران به ساختمان مرکز آموزشی جهاددانشگاهی استان فارس در شیراز، به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.

این جهادگر جانباز، پس از ماه‌ها بستری در بیمارستان و از سر گذراندن عمل‌های جراحی متعدد مغز و اعصاب، ستون فقرات و دست و پا، به تازگی از بیمارستان مرخص شده است.

قائدیان، جهادگر ۲۷ ساله جهاددانشگاهی استان فارس در این حوادث از ناحیه سر، چشم، لگن، ستون فقرات، پاها و دستها، دچار مصدومیت شدید شده بود و با تلاش شبانه‌روزی پزشکان فوق تخصص و متخصص و کادر درمانی بیمارستان شهید ترومای شهید رجایی شیراز، به زندگی لبخندی دوباره زده است.

به گزارش ایسنا، در جریان اغتشاشات آبانماه در شیراز، مرکز آموزشی جهاددانشگاهی استان فارس واقع در چهارراه عدالت، توسط اغتشاشگران به آتش کشیده شد.

به گفته مسئولان جهاددانشگاهی استان فارس این ساختمان ۶ طبقه در جریان این حوادث بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان خسارت دید که با تلاش شبانه روزی انجام شده، بخشی از این ساختمان بازسازی شده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و رئیس مرکز آموزش عالی جهاددانشگاهی کشور، با تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی ساختمان آموزشی جهاددانشگاهی فارس، ابراز امیدواری کردند که برای نیم سال تحصیلی بهمن امسال، شاهد راه‌اندازی مجددی این مرکز باشیم.

مسئولان جهاددانشگاهی فارس تاکید دارند که بازسازی و تجهیز ۱۰۰ درصدی این مرکز آموزشی با حجم سنگین خسارت‌های وارده، نیازمند همراهی و کمک دولت خواهد بود.

به گزارش ایسنا، وقوع حریق و تخریب کامل ساختمان آموزشی جهاددانشگاهی فارس، باعث تعطیلی کلاس‌های دانشجویان این مرکز نشد و با تمهیدات اندیشیده شده توسط مسئولان این نهاد، زمینه برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی پس از دوهفته در شیراز فراهم شد و دانشجویان امکان ادامه تحصیل را یافتند.

بالا