نسخه آزمایشی
۳۴۷ بازدید

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی، رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور با تصریح بر اینکه تاخیر در بازسازی مرکز آموزشی جهاددانشگاهی شیراز وجه خوبی برای مسئولان فارسی ندارد، ابراز امیدواری کرد که در نیمسال تحصیلی بهمن ماه فعالیت این مرکز با بازسازی ساختمان ادامه یابد.

دکتر محمدعلی گورزی در حاشیه هفتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور که به میزبانی استان فارس برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: یک هفته پس از حوادث آبانماه که منجر به آتش گرفتن مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز شد، از این ساختمان آموزشی بازدید کردیم.

او ادامه داد: در جریان این بازدید از مسئولان انتظار داشتیم که همت مضاعف برای بازسازی این ساختمان آموزشی کنند، چرا که برازنده نظام نیست که همچنان چهره آسیب‌ها روی ساختمان یک مرکز آموزشی که در یک منطقه محروم و نیازمند خدمات آموزشی ارائه می‌کند، مشخص باشد.

رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور گفت: امید است مسئولان به طور جد برای بازسازی این مرکز که امروز به مطالبه دانشجویان و خانواده‌های آنها تبدیل شده، تلاش کنند تا بهمن ماه امسال مرکز متبوع در جای خود مستقر شود.

گودرزی خاطرنشان کرد: حجم خسارت تحمیل شده به این مرکز در حدی است که اگرچه جهاددانشگاهی شیراز با همتی که داشته آن را شروع کرده اما آنقدر بالاست که امکان تامین همه هزینه از سوی جهاد دانشگاهی وجود ندارد.

او مجددا لزوم بازسازی کامل مرکز علمی و کاربردی جهاددانشگاهی استان فارس در شیراز را یادآور شد و گفت: بازسازی مباحث کالبدی را خود جهاددانشگاهی فارس آغاز کرده اما به کمک دانشگاه جامع کاربردی کشور برای تامین تجهیزات این مرکز نیازمندیم.
رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور یادآور شد: هم‌اینک ۴٠ مرکز در سراسر کشور داریم که مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز یکی از بهترین آنهاست که در حادثه آبانماه حادثه جدی دید.

گودرزی همچنین خواستار عدم محدودیت برای جذب دانشجو در رشته‌های مورد نیاز در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور شد و گفت: امیدواریم دانشگاه جامع علمی کاربردی این موضوع را به سال‌های آینده موکول نکند.

بالا