نسخه آزمایشی
۶۰۸ بازدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره ­های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای مهرماه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.
داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir می توانند نتیجه پذیرش خود را مشاهده کنند.

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست در یکی از روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰ لغایت یکشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۵ نسبت به بارگذاری مدارک لازم درج شده در این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.edu.uast.ac.ir اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور و با توجه به کدرشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه نمایند.

تذکر مهم:

کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به مرکز کد قبولی خود مراجعه نمایند بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

  • شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
  • تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
  • اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
  • اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
  • گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل).
  • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید (برای برادران).

 

 اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره­ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای مهرماه سال ۹۷ نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی

 

 

بالا