در دیدار رئیس موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان صورت گرفت:

بررسی راهکارهای توسعه فعالیتهای مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی زنجان و تقدیر از همکاران مرکز

۱۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۲ کد : ۶۴ اسلایدر اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۳۷
دکتر محمدعلی گودرزی، رئیس موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی، با حضور در جهاددانشگاهی واحد استان زنجان و مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی این استان، از نزدیک در جریان فعالیتهای این مرکز قرار گرفت.
بررسی راهکارهای توسعه فعالیتهای مرکز  علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی زنجان و تقدیر از همکاران مرکز

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی، رئیس این موسسه، روز شنبه 7 آبان به استان زنجان سفر کرد و ضمن دیدار با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان زنجان و نیز رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی این استان، به بررسی زمینه‌های پیشرفت و توسعه فعالیتهای مرکز قرار گرفت.

دکتر محمدعلی گودرزی در این دیدار گفت: مرکز زنجان از بهترین و موفقترین مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در کشور است و ضرورت دارد واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حمایتهای خود، این مرکز را بیش از پیش تقویت کند.

گودرزی با اشاره به رشد بیش از هزار نفری در جذب دانشجو در مهرماه، بر تفاوت مراکز خصوصی با مراکز جهاد دانشگاهی تأکید کرد و اهمیت تلاشها و عملکرد همکاران مراکز را در رشد فعالیتهای مراکز یادآور شد.

دکتر میرنریمان یوزباشی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان نیز گفت: هروقت مزیتی مطرح می‌شود، مرکز جهاد مدنظر ماست و مرکز جهاد برای ما متفاوت از سایر مراکز است. وی با اشاره به شباهت جهاددانشگاهی و دانشگاه جامع گفت: جهاد و دانشگاه علمی کاربردی، هر دو مولود انقلاب هستند. وی تاکید کرد: مراکز جهاد دانشگاهی باید محیط کار داشته باشند و با محیطهای کار قرارداد ببندند و کاربینها و کارورزها می‌توانند در این محیطهای کار مشغول شوند.

در ادامه این جلسه و پس از بازدید از مرکز علمی کاربردی زنجان و فعالیتهای آن، از همکاران این مرکز و دانشجویان زنجانی برگزیده پنجمین جشنواره رویش تقدیر و تشکر به عمل آمد.


نظر شما :