Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with JDate::calendar($format, $local = false, $translate = true) in /home/cheastjd/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 0

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cheastjd/public_html/plugins/system/jdownloads/jdownloads.php on line 24

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cheastjd/public_html/plugins/system/jdownloads/jdownloads.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cheastjd/public_html/plugins/system/jdownloads/jdownloads.php on line 34

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cheastjd/public_html/plugins/system/jdownloads/jdownloads.php on line 249

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cheastjd/public_html/plugins/system/jdownloads/jdownloads.php on line 257

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/cheastjd/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/cheastjd/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
جلسه ستاد برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه با مسئولین کمیته ها

فهرست اصلی


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/cheastjd/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/cheastjd/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654

جلسه ستاد برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه با مسئولین کمیته ها

 

جلسه ستاد برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه با مسئولین کمیته ها و با حضور دکتر مجدالدین در مجتمع کارگران تشکیل شد.

در ابتدا دکتر مجدالدین از مسئولین جلسه درخواست کردند ضمن معرفی مسئولین هر کمیته گزارشی از فعالیتهایی که تا اکنون انجام شده است نیز ارائه شود .

مهندس صادقی ضمن خوشامد گویی به دانشجویان و مهمانان گزارشی از فعالیتهای انجام شده در راستای فراهم کردن مقدمات برگزاری طرح ضیافت اندیشه را ارائه دادند.

 

     وی عنوان کرد طرح ملی ضیافت اندیشه به صورت همزمان در تهران و مشهد به صورت مشترک پیگیری شد، وی در مورد انتخاب مکان برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه و دلیل انتخاب مجتمع شریعتی برای برگزاری کلاسها و مراسم افتتاحیه و اختتامیه اظهار داشت :

مجتمع شریعتی با توجه به امکانات و فضای مطلوب و مناسب به عنوان مکان برگزاری انتخاب شد. و مجتمع تفریحی – اقامتی کارگران برای اسکان و برگزاری کلاسها و برنامه های فوق برنامه در نظر گرفته شد.


در ادامه محمود شاکری مسئول کمیته نظارت ارزیابی و تکنولوژی آموزشی مواردی همچون راه اندازی سایت با 20 سیستم کامپیوتری با تجهیزات کامل در مجتمع شریعتی و کارگران ، تجهیز کلاسهای آموزشی به سیستم کامپیوتر و اینترنت ، ایجاد کارگروه ضیافت اندیشه در سیستم اتوماسیون اداری برای تسریع کارها بین مسئولین برگزار کننده را از جمله فعالیتهای این کمیته عنوان کرد . 

 

   همچنین مهندس نیک فرجام نیز در خصوص طراحی سایت ضیافت اندیشه به منظور درج اخبار و اطلاعات مربوط به طرح ملی ضیافت اندیشه با همکاری روابط عمومی توضیحاتی را ارائه داد.

   ابراهیم مروتی مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات در مورد برنامه های افتتاحیه و اختتامیه و همچنین نحوه ی پوشش خبری در طول برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه عنوان کرد :

   مراسم افتتاحیه با حضور دکتر صلاحی استاندار خراسان رضوی ، حجت الاسلام و المسلمین رنجبران معاون راهبردی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مهندس زجاجی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ،دکتر غیور مبرهن رئیس جهاد دانشگاهی واحد خراسان رضوی و سایر مسئولان جهاد دانشگاهی و دانشگاه جامع علمی کاربردی و... برگزار می شود .

   ایشان همچنین در مورد مستند سازی، ساخت کلیپ اختتامیه و اطلاع رسانی و تبلیغات توضیحاتی ارائه داد.

   مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات همچنین از حضور صدا و سیما و پوشش خبری آن از مراسم افتتاحییه طرح ملی ضیافت اندیشه خبر داد، وی خاطر نشان کرد سایت ضیافت اندیشه که شامل دو بخش اخبار و مصاحبه ها و گالری می باشد به صورت آن لاین خبرها و برنامه های اجرا شده در ضیافت اندیشه را درج و اطلاع رسانی می کند. 

حسین یوسفی مسئول کمیته فرهنگی و فوق برنامه در مورد برنامه های فرهنگی و فوق برنامه در طرح ملی ضیافت اندیشه عنوان کرد :

     غیر از کلاسهای آموزشی ، دانشجویان می توانند در برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی در زمان های قبل و بعد از افطار از جمله زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) ، محفل انس با قرآن ، جلسه های نقد و بررسی فیلم ، کارگاهها ، فعالیتهای ورزشی و... شرکت کنند. 

     وی همچنین از اجرای مسابقه ای با عنوان زلال وحی خبر داد که دانشجویان هر روز با خواندن 40 صفحه از قرآن که از هر صفحه یک سوال مطرح میشود می توانند در پایان دو هفته ترجمه قرآن را به طور کامل مطالعه کنند.

   علی ابراهیمی مسئول کمیته آموزش توضیحاتی درباره نحوه انتخاب واحد دانشجویان ارائه داد. در ادامه وی افزود : اقداماتی در بحث انتخاب واحد به صورت اینترنتی، و همچنین حذف و اضافه دروس، دادن کد دانشجویی برای انتخاب واحد ومشاهده نمرات و .... انجام شده است.

مهدی جهانی شرق مسئول کمیته پذیرش، اسکان، و تغذیه درباره فعالیت های این کمیته عنوان کرد :

پذیرش دانشجویان از روز دوازدهم مردادماه شروع و تا چهاردهم مردادماه ادامه دارد


ایشان افزودند : در بحث تغذیه برنامه ریزی هایی صورت گرفته که این امر با نظم کامل و به صورت گروهی در ساعات افطار و سحر انجام شود، وی همچنین از پذیرایی از دانشجویان به صورت بسته های میوه و شیرینی در بین افطار و سحر هروز خبر داد.

 

سید ابراهیم هاشم ورزی معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی کابردی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری طرح ملی ضیافت اندیشه در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا ابراز امیدواری کرد این طرح در سال های آینده نیز برگزار شود .


 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مبشری سر پرست مرکز امام و انقلاب دانشگاه جامع علمی کاربردی هدف اصلی برگزاری اینگوه طرح ها را برقراری ارتباط نزدیک بین دانشجویان و اساتید در خارج از فضای آموزشی مطرح کرد، وی همچنین از حضور اساتید مجرب و کارآزموده و چهره های شاخص علمی کشور خبر برای برگزاری کلاسها خبر داد.


 در پایان دکتر مجدالدین ضمن تشکر از مسئولین برگزار کننده طرح و کمیته ها به بیان نکات و پیشنهاداتی درباره کلیت طرح ملی ضیافت اندیشه پرداخت . وی عنوان کرد :

اجرای اینگونه برنامه ها هم افزایی تیمی را می طلبد همانگونه که برگزاری این طرح با همکاری چند سازمان و ارگان مختلف از جمله نهاد مقام معظم رهبری، معاونت فرهنگی، دفتر مرکز امام وانقلاب در دانشگاه، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی ،سازمان گردشگری جهاد دانشگاهی ،موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی ، موسسه علم وفرهنگ ،دانشگاه جامع علمی کابردی و ... انجام شده است .

وی افزود : حرکت جمعی به اینگونه تا به حال در جهاد دانشگاهی کمتر اتفاق افتاده است و معمولا سازمانها هر کدام به صورت جداگانه به اجرای برنامه های مختلف پرداخته اند و طرح ملی ضیافت اندیشه برای اولین بار است که با همکاری همه ی سازمانهای جهاد دانشگاهی برگزار می شود .

وی تصریح کرد موقعیت جهاد دانشگاهی در این اجرای اینگونه برنامه ها موقعیت خاص و ویژه ای است به خصوص جهاد دانشگاهی مشهد که همیشه نقطه اتکا و امید برای کل مجموعه بوده است که فعالیتها و برنامه های مختلف را اجرایی و عملیاتی کرده است .
 وی در خصوص برنامه های اجرایی خاطر نشان کرد : طرح ملی ضیافت اندیشه مصادف شده است با سالگرد جهاد دانشگاهی و این فرصت خوبی است که بتوان با انعکاس فعالیهای جهاد دانشگاهی آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان را با فعالیتهای جهاد فراهم آوریم .